Harkivas apgabala vadītājs: Sašauta civiliedzīvotāju autokolonna un noslepkavoti 24 cilvēki

Atbrīvotajā Kupjanskas rajonā Harkivas apgabalā atrasta apšaudīta kolonna ar automašīnām, kur atradās civiliedzīvotāji, pēc provizoriskiem datiem automašīnās gājuši bojā 24 cilvēki, Ukrainas aģentūrai "Interfakss" pastāstīja Harkivas apgabala valsts administrācijas vadītājs Olehs Sinehubovs.

"Kupjanskas rajonā viņi atrada apšaudītu kolonnu ar automašīnām, kur atradās civiliedzīvotāji. Okupanti uzbruka civiliedzīvotājiem, kuri mēģināja izbēgt no apšaudes. Uz notikuma vietu devās likumsargi un eksperti. Notiek izmeklēšana. Sīkāka informācija tiek precizēta," sestdien savā "Telegram" kanālā rakstīja Sinehubovs.

Šobrīd zināms, ka kārtējais krievu kara noziegums prasījis vismaz 24 cilvēku dzīvības. Starp noslepkavotajiem ir grūtniece un 13 bērni. 

Pēc "Suspilne  Kharkiv" ziņām, Kupjanskas rajonā atrastas sašautas un sadedzinātas vismaz sešas civiliedzīvotāju automašīnas.

Kad tieši notikusi apšaude un gājuši bojā cilvēki, likumsargi noskaidro, ziņoja Harkivas apgabala policijas pārvaldes preses dienests.

Saskaņā ar sākotnējām ziņām uz notikuma vietu izbraukuši tiesu medicīnas eksperti, un Ukrainas Drošības dienests (SBU) uzsācis izmeklēšanu.

SBU priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Vasiļs Maļuks informējis, ka daži no autokolonnā bijušajiem cilvēkiem ir izdzīvojuši un sniedz liecības.

Viņš piebildis, ka autokolonnā bijuši septiņi spēkrati – sešas vieglās automašīnas un viena uz mikroautobusa šasijas būvēta kravas automašīna.

Septembra beigās šī autokolonna uzdūrusies krievu izlūku-diversantu grupai, kas ar rokas automātiskajiem ieročiem tiešā tēmējumā visas automašīnas sašāvusi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti