Rīta Panorāma

Fotogrāfijas un video par to, ko cilvēki dara laikā, kamēr COVID-19 dēļ ir dažādi ierobežojumi

Rīta Panorāma

Rokraksts: kas ir grafoterapija?

Hamburgā aizvien populārāks kļūst «balkonu sports»

Hamburgā aizvien populārāks kļūst «balkonu sports»

Vācijas pilsētā Hamburgā aizvien populārāks kļūst “balkonu sports”. Idejas autors ir kāds Meksikā dzimis 19 gadus vecs fitnesa treneris Pato Servantess.

“Kādu dienu es redzēju cilvēkus, kas sapulcējas uz balkoniem, lai iedzertu glāzi vīna. Ja mēs tiekamies uz balkoniem, lai izklaidētos, mēs varētu tikties arī, lai kaut ko darītu kopā, un sports ir mans darbības lauks. Tāpēc es pieliku zīmīti pie durvīm un piedāvāju sportot,” stāstīja Servantess.

Servantess “balkona sporta” projektu uzsāka pirms nedēļas, un tam pievienojas aizvien vairāk cilvēku, kuri koronavīrusa epidēmijas dēļ iesprostoti savos mājokļos vai uz īsu brīdi tos pametuši.

Cilvēki saglabā fizisku distanci, bet kopējas nodarbības ļauj viņiem satuvināties.

Kāda iedzīvotāja atzina, ka sportošana ļāvusi viņai iepazīties ar kaimiņiem, bet cits aktīvists sarunā ar žurnālistiem uzsvēra, ka nodarbības ir lielisks iemesls vismaz uz pusstundu pamest mājokli un uzturēties svaigā gaisā.

KONTEKSTS:

Pasaulē izplatoties Covid-19, Pasaules Veselības organizācija atzina, ka saslimstība sasniegusi globālās pandēmijas līmeni. Daudzās pasaules valstīs ieviesti stingri ierobežojumi - atcelti masu pasākumi, slēgtas robežas, skolas un citas iestādes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti