Francija brīdina par ziedojumu izkrāpšanu Parīzes Dievmātes katedrālei

Krāpnieki izmanto Parīzes Dievmātes katedrāles ugunsgrēku, lai izvilinātu ziedojumus no cilvēkiem, kuri tic, ka viņi šādi palīdzēs atjaunot šo dievnamu, brīdināja amatpersonas.

Franču mantojuma fonds, kas līdz šim savācis vairāk nekā 13 miljonus eiro no atsevišķiem ziedotājiem katedrāles atjaunošanai, paziņoja, ka jebkādi aicinājumi pa telefonu vai e-pastu ziedot naudu šīm mērķim ir krāpšana.

"Mums ir ziņots par vairākiem naudas izkrāpšanas mēģinājumiem gan Francijā, gan ārvalstīs," paziņoja šis fonds. Tas uzstāja, ka neizsaka nekādus aicinājumus pa telefonu, pastu vai e-pastu, un "visas šīs iniciatīvas ir krāpnieciskas".

Fonds pieņem ziedojumus savā vietnē don.fondation-patrimoine.org, savā lapā sociālajā tīklā "Facebook", ar uzņēmuma "PayPal" starpniecību, vienā no Parīzes metro stacijām, vai ar īsziņu no Francijā dzīvojošajiem.

Kultūras ministrs Franks Rīsters brīdināja cilvēkus uzmanīties no vietnēm, kas uzdodas par Parīzes Dievmātes katedrāles atjaunošanas atbalstītājiem pēc ugunsgrēka.

Francijas prezidents Emanuels Makrons ir solījis, ka šis arhitektūras un vēstures piemineklis tiks atjaunots līdz 2024. gadam, kad Francija rīkos vasaras olimpiskās spēles.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti