EP deputāti uzklausīs Valdi Dombrovski

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Eiropas Parlamenta (EP) deputātu priekšā pirmdien stāsies eirokomisāra amatam izvirzītais Latvijas kandidāts Valdis Dombrovskis. Dombrovskim ir piedāvāts Eiropas Komisijas viceprezidenta portfelis ar atbildības jomu „Eiro un sociālais dialogs.”

Dombrovskim būs jāpārvar trīs stundu garš iztaujāšanas process, kuru veiks parlamenta atbildīgo komiteju deputāti. Tā ir ierastā procedūra pirms darba Eiropas Komisijā.

Latvijas izvirzītā Eiropas Komisāra amata kandidāta Valda Dombrovska noklausīšanās Eiropas parlamentā Briselē sāksies 15.30 pēc Latvijas laika. Viņu iztaujās Eiropas Parlamenta ekonomikas un monetāro lietu, kā arī par sociālajiem jautājumiem atbildīgā komiteja.

Noklausīšanās ilgs trīs stundas, kuras laikā deputātiem atļauts uzdot 45 jautājumus - gan par Dombrovska portfeļa redzējumu, tā izpratni, gaidāmajiem darbiem un tamlīdzīgi. Deputātiem ir ļauts uzdot jautājumus arī par kandidāta iepriekšējo darbību.

Lēmumu deputāti pieņems 24 stundu laikā un nosūtīs politisko grupu vadītājiem un Eiropas Parlamenta prezidentam. Taču Eiropas Parlaments balsos nevis par atsevišķiem komisāriem, bet visu komisijas sastāvu kopā un tas notiks 22. oktobrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti