Eksplozijā Zviedrijā 25 cietušie

Spēcīgs sprādziens Zviedrijas dienvidu pilsētā Linšēpingā piekdien izpostījis divus daudzdzīvokļu namus. Ar viegliem ievainojumiem slimnīcā nogādāti 25 cilvēki.

Linšēpingas centrā esošajām četru un piecu stāvu ēkām eksplozijā izbiruši stikli un nopostīti balkoni.

Piesardzības nolūkos ir ieradusies bumbu neitralizēšanas vienība, un notikuma vieta ir norobežota.

Lai gan sākotnēji ugunsdzēsēji paziņoja, ka noticis gāzes sprādziens, vēlāk šo informāciju atsauca un paziņoja, ka incidenta iemeslus izmeklē policija.

Zināms, ka eksplozija notikusi ēku ārpusē, taču likumsargu rīcībā pašlaik nav informācijas, ka notikušais būtu saistīts ar terorismu.
 

Saistītie raksti
4 komentāri
Anonīms lietotājs 22614
Nu ta redzēs, vai zviedri melos par gāzes eksploziju vai tomēr atzīs, ka uz kakla paņemtie islāmisti kļūdījušies, montējot elles mašīnu. Gāzes eksplozija Krievijā - tā notiek, bet - Zviedrijā? Atļaujiet šaubīties....
Māris Liepiņš
Paldies, klājas labi. Tepat, Latvijā, starp citu. Klātos labāk, ja apkārt būtu iecietīgāki cilvēki, tas gan.
Anonīms lietotājs 22614
Labāk lieku reizi piesargāties, nekā tikai vienreiz uziet gaisā. Islāms nav miermīlīga reliģija, jo vairumu mūsdienu problēmu rada tieši cilvēki ar zaļo karogu. Ja kāds vēlas barot krokodilu no rokas - dariet to privāti, bet nelieciet to darīt visai sabiedrībai. Kad atkal tiksi pie interneta Sīrijā, uzraksti kā klājas.
Māris Liepiņš
Nu tad tā, aizspriedumainais, anonīmais ģēnij. Pirmkārt, iestādes uzreiz pateica, ka pie vainas nav gāze, jo mājā tāda nemaz neesot. Otrkārt, aizdomas drīzāk krīt uz motociklistu bandu, kura rajonā ir bijusi aktīva. Bet tādās jau pārsvarā ir vietējie, baltie cilvēki un tas neatbilst taviem stulbajiem priekšstatiem par ļauno islāmu.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti