Davosā uzstājas vairākas augstas amatpersonas; vides jautājumi joprojām starp prioritātēm

Pasaules ekonomikas forumā Šveices kūrortpilsētā Davosā uzstāsies vairāki ietekmīgi valstu līderi, tostarp ir Japānas premjerministrs, Vācijas kanclere un Ķīnas prezidenta vietnieks. Savukārt no dalības šajā pasākumā atteicies ASV prezidents Donalds Tramps un Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja.

Davosā uzstājas vairākas augstas amatpersonas; vides jautājumi joprojām starp prioritātēmHardijs Ventnieks

  Alpu kūrortā Šveicē ik gadu ierodas valstu līderi, uzņēmēji un nevalstisko organizāciju vadītāji, arī jomas eksperti. Ziņu aģentūra AFP vēsta, ka joprojām aktuāla tēma ir vides jautājumi.

  Lai arī Davosā visi kā viens norāda, ka novērst izmaiņas klimatā ir svarīgi, pieaug lidojumu intensitāte - Virszemes čarterreisu apkalpotājs norādījis, ka šogad lidmašīnu privātreisu skaits varētu palielināties. Tas varētu būt robežās no 1500 līdz 2000 šajā nedēļā.

  Čarterreisu apkalpošanas pārstāvis piebilda, ka tikai amerikāņu futbola izcīņas „Super Bowl” vai Čempionu līgas laikā ir novērota tik plaša lidaparātu izmantošana. Turpretī Pasaules ekonomikas foruma pārstāvis norādīja, ka, ik gadu organizējot šo pasākumu, tiek domāts arī par dabu un vides ilgtspējīgumu. Viņš uzsvēra, ka privātos lidaparātus iecienījušas amatpersonas, galvenokārt drošības nolūkos.

  Bez vides jautājumiem tiks runāts arī par "Brexit", Ķīnas attīstības tempa kritumu un cilvēku mentālo veselību, jo aizvien vairāk cilvēku cieš no depresijas un noguruma.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti