Ceļā uz mājām ķīnietis ar velosipēdu nepareizā virzienā nobrauc 500 kilometrus

Kāds vīrietis cerībā dzimtajās mājās sagaidīt ķīniešu jauno gadu ar velosipēdu nepareizā virzienā 30 dienās nobraucis 500 kilometrus, vēsta BBC.

Kāds gados jauns vīrietis ikdienā strādā ostas pilsētā Židžao, kas atrodas Austrumķīnā. Tā ir 1700 kilometru attālumā no vīrieša mājām Cicikarā Heinlundzjanas provincē, kas ir Ķīnas ziemeļos salīdzinoši netālu no Krievijas. Jauno gadu viņš gribējis sagaidīt mājās.

Ķīnas mediji vēsta, ka vīrietim, dzīvojot Židžao, ikdienā nebija naudas, un viņš dzīvoja interneta kafejnīcās. Tāpēc viņš bija spiests doties mājup ar velosipēdu. Tā kā kartes viņš nav sapratis, tad paļāvies tikai uz ceļa norādēm, kas atrodas šoseju malās.

To, ka braucis nepareizā virzienā, vīrietis saprata vien pēc 500 kilometru pievārēšanas. Tad viņu Ķīnas centrālās daļas Aņhui provincē apturēja policija, jo vīrietis brauca pa kādu no lielajām maģistrālēm, kur tas ir aizliegts.

Kad likumsargi bija noskaidrojuši vīrieša mērķi un apjautuši viņa kļūdu, viņi nopirka vīrietim vilciena biļeti un nosūtīja viņu māju virzienā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti