Čehijā vilcienu sadursmē gājis bojā viens cilvēks

Čehijā netālu no Prāgas notikusi vilcienu sadursme. Bojā gājis viens cilvēks, bet vairāki desmiti ievainoti.

Traģiskais negadījums notika otrdienas, 14. jūlija, vakarā, kad pasažieru vilciens bija ceļā no Prāgas uz valsts austrumu daļu.

“Traģiskā vilcienu avārija notika ceļā uz Česki Brodu. Kravas pasta vilciens sadūrās ar "Elefant" pasažieru vilcienu. Lai dokumentētu vilciena negadījumu, uz vietas atrodas 21 policijas mašīna, policijas krīzes brigāde, tiesu medicīnas eksperts, suņi, helikopters, kas uzņem termoattēlus, kā arī policijas drons. Kopumā 31 persona aizvesta uz slimnīcu. Divi cilvēki guvuši smagas traumas, astoņi vidēji smagas. Pārējie – vieglas,” informēja Centrālās Bohēmijas policijas pārstāve Vendula Marečkova.

Avārijas brīdī pasažieru vilcienā atradās aptuveni simt cilvēku. Vairums cietušo guvuši stiprus sasitumus vai lūzumus. Zināms, ka bojā gājušais ir pasažieru vilciena mašīnists. Par notikušo sākta izmeklēšana.

Glābšanas darbi pagājušajā naktī ilga vairākas stundas.

“Protams, vēl pāragri spriest, vēl notiek izmeklēšana, bet vēlos uzsvērt, ka šis ir viens no tehniski labākajiem Čehijas vilcienu maršrutiem. Balstoties uz pirmo informāciju, negadījums nav saistīts ar tehniskām problēmām,” paziņoja Čehijas transporta ministrs Karels Havlīčeks.

Šir ir otrais ar dzelceļu saistītais negadījums nedēļas laikā. Pirms nedēļas divi cilvēki gāja bojā un vairāki desmiti tika ievainoti reģionālo vilcienu sadursmē Čehijas rietumos. Šīsnedēļas avārijas izmaksas varētu būt vairāk nekā pusotrs miljons eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti