Britu valdība piešķirs finansējumu Skotijas galvaspilsētas Edinburgas attīstībai

Lielbritānijas valdība piešķirs finansējumu Skotijas galvaspilsētas Edinburgas attīstībai. Sadarbības līgumu otrdien, 7.augustā, parakstīja britu premjere Terēza Meja un Skotijas valdības vadītāja Nikola Stērdžena.  

Londona un Skotijas valdība Edinburgas attīstības projektam piešķirs 300 miljonus mārciņu jeb apmēram 335 miljonus eiro. Par šiem līdzekļiem tiks celta jauna koncertzāle, atbalstītas Edinburgas augstskolas, kā arī pilnveidota pilsētas transporta infrastruktūra.

Tikmēr vietējie žurnālisti un eksperti ir vienisprātis, ka britu valdība sadarbības projektu noslēdza, lai mazinātu Skotijas iedzīvotāju neapmierinātību par gaidāmo valsts izstāšanos no Eiropas Savienības.

2014. gada referendumā lielākā daļa šī reģiona iedzīvotāju pauda atbalstu dalībai blokā. Tomēr pēc otrdienas tikšanās abas līderes nesniedza plašākus komentārus par “Brexit”.

Stērdžena aicināja Meju izstrādāt jaunu izstāšanās plānu, savukārt britu premjere lūdza mazināt viedokļu atšķirības, jo “labs darījums Lielbritānijai esot arī labs darījums Skotijai”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti