Britu policija izmeklē Putina oponenta Gluškova nāves apstākļus

Lielbritānijas pretterorisma policija sākusi izmeklēšanu saistībā ar Krievijas uzņēmēja un Krievijas prezidenta Vladimira Putina oponenta, 68 gadus vecā Nikolaja Gluškova nāvi.

Lielbritānijas policija pagaidām nesniedz plašāku informāciju par viņa nāves iemesliem.

Britu raidorganizācija BBC vēsta, ka uz mirušā kakla atrastas žņaugšanas pēdas.

Gluškovs bija 2013. gadā Lielbritānijā mirušā ietekmīgā Krievijas uzņēmēja un Putina kritiķa Borisa Berezovska draugs un darījumu partneris, tāpēc tiek pieļauta iespēja, ka noziegumā iesaistīta oficiālā Maskava.

Mediji pieļauj, ka tas varētu būt saistīts arī ar Solsberijā notikušo uzbrukumu bijušajam Krievijas dubultaģentam Sergejam Skripaļam un viņa meitai Jūlijai, kuri saindēti ar nervus paralizējošu vielu, kas radīta Krievijā. Policija šo versiju pagaidām neapstiprina un norāda, ka pretterorisma ekspertu iesaiste izmeklēšanā ir piesardzības pasākums.  

Saistītie raksti
2 komentāri
Anonīms lietotājs 17890
Putina ideoloģijas un metožu fanam Kremilek Rukis šķiet, ka Rietumu tiesiskums ir nevarīgs pret varenā Putina hibrīdkara metodēm? Rietumiem būtu jāmācās no Izraēlas genocīda un kara noziegumu prakse, kas tiek piekopta pret palestīniešiem? Rietumu tiesiskums ir viena no mūsu pamatvērtībām un atteikšanās no tās būtu putinistu uzvara.
Kremilek Rukis
Angļi jau var meklēt, apsūdzēt, utt. Bet Kremļa ziņa visiem būs skaidra: ja esi vērā ņemams Pūķina oponents, čeka tevi novāks. Arī Londonā. Daudzi disidenti padomās, pirms vērt muti vaķlā - un Rietumi, kas ar savu tiesiskuma izpratni paši sevi ir iedzinuši strupceļā, ar to nav spējīgi cīnīties. No izraēlas būtu jāmācas. Kā tie ar arābu terorismu sekmīgi cīnās.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti