Briseles lidostā pastiprinātas pārbaudes un milzu rindas

Briseles lidostās ieviestas pastiprināta drošības pārbaudes tiem ceļotājiem, kuri dodas uz valstīm ārpus Šengenas zonas.

Mediji ziņo par lielām rindām un aicina ceļotājus lidostā ierasties laikus. Policija ir aizturējusi jau 15 cilvēku, kuru vidū esot tādi, kam joprojām izciešams cietumsods.

Briseles lidosta, kas vēl pirms gada piedzīvoja teroraktus, tagad rūpīgi pārbauda ceļotājus, kuri dodas ārpus Šengenas zonas, un, kuriem jāuzrāda pases lidošanai uz Lielbritāniju, Īriju vai citām ārpus no pases uzrādīšanas brīvajām valstīm.

Beļģijas mediji neprecizē, vai tas ir saistīts arī ar nesenajiem notikumiem Zviedrijā. Taču zināms, ka policija ir aizturējusi jau vairāk nekā desmit personu, no kurām vienai vēl ir jāizcieš cietumsods.

Policija pārbauda, vai cilvēks jebkādā veidā ir nonācis policijas datu bāzē, vai ir paziņojis par savas uzturēšanās vietas maiņu un vai ir apturētas braukšanas tiesības, bet nav nokārtotas visas formalitātes no autovadītāja puses. Policija aicinājusi cilvēkus lieki nekavēties lidojumiem un lidostā ierasties laikus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti