Bostonas sprādzienos aizdomās turētais pēc apšaudes no gūtajiem ievainojumiem miris

Bostonas policijai, iespējams, izdevies notvert vienu no iespējamiem noziedzniekiem, kuru turēja aizdomās par Bostonas maratona sprādzienu sarīkošanu. No gūtajām traumām noziedznieks gan miris. Otrs aizdomās turētais joprojām tiek vajāts, un Bostonas tuvumā izvērsta plaša policijas operācija.

Vairākas dienas pēc asiņainajiem sprādzieniem Bostonas maratona laikā vietējā policija tomēr izlēma publiskot divu aizdomās turēto vīriešu fotoattēlus, kurus fiksējušas novērošanas kameras. Iedzīvotāji tika aicināti zvanīt un sniegt informāciju, kas varētu palīdzēt noziedznieku notveršanā. Kā neilgi pēc fotoattēlu publiskošanas paziņoja policijas pārstāvji, zvanu esot bijis ļoti daudz.

Ceturtdienas vakarā Bostonas dzīvi satricināja jauns incidents. Kāds bruņots vīrietis atklāja uguni pie prestižās ASV augstskolas Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta, nošaujot šīs augstskolas studentu pilsētiņas policistu. Policists, kas bija ieradies uz ziņojumu par kārtības traucēšanu, tika vairākas reizes sašauts, un vēlāk nomira slimnīcā no šautām brūcēm.

Pēc šī incidenta atskanēja šāvieni un sprādzieni ielās, bet policija sāka pakaļdzīšanos diviem aizdomās turētajiem. Viens vīrietis tika aizturēts netālu esošajā Votertaunas pilsētā. Kā tviterī paziņojis Bostonas policijas komisārs Eds Deiviss, vīrietis pēc gūtajiem ievainojumiem ir miris.

Tāpat norādīts, ka otra aizdomās turētā meklēšana joprojām turpinās.Policija paziņojusi, ka vīrietis ir bruņots un ļoti bīstams. Tiesībsargājošās iestādes ir solījušas Votertaunas apkārtnē pārbaudīt katru ielu un katru ēku, aicinot iedzīvotājus neatvērt durvis nepazīstamiem cilvēkiem.

Kā televīzijas sabiedrībai CNN paziņojuši Federālā izmeklēšanas biroja pārstāvji, - aizturētais un joprojām meklētais vīrietis - abi atbilst Bostonas maratona spridzinātāju aprakstam. Masačūsetsas štata policijas preses pārstāvis Deivs Prokopio norādījis, ka pret policiju tika vērsti vairāki spridzekļi, taču joprojām nav pārliecinošas informācijas par to, ka šis incidents varētu būt saistīts ar kādu no pēdējā laika incidentiem Bostonas apkārtnē.

Savukārt aģentūra AP, atsaucoties uz anonīmiem avotiem, vēsta, ka spridzinātāji varētu būt savulaik no Čečenijas iebraukuši vīrieši, kas ASV uzturas jau vismaz gadu.

Ziņots, ka pirmdien Bostonā notika divi sprādzieni Bostonas maratona laikā, kuru laikā bojā gāja trīs cilvēki un vēl 180 bija ievainoti. Savukārt ceturtdien Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā bija nošauts kāds policists.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti