Beļģijā pastiprina dzelzceļa pasažieru pārbaudes

Beļģijas varasiestādes ir pastiprinājušas pārbaudes arī dzelzceļa pasažieriem, Latvijas Radio pastāstīja Ārlietu ministrijas Konsulārās palīdzības nodaļas pārstāve Svetlana Biseniece.

Dzelzceļa stacijās ieviesta pastiprināta pasažieru un bagāžas pārbaude. Un pasažieriem ir jārēķinās ar rindām, lai iekļūtu stacijās Briselē.

Latvijas Televīzija novēroja, ka jauno pārbaužu dēļ Briseles centrālajā stacijā jau veidojas rinda.

Tikmēr ziņu par cietušiem vai bojāgājušiem Latvijas valsts piederīgajiem Briseles terora aktos joprojām nav. Taču neidentificēti ir četri teroraktos smagi cietušie, kuri atrodas dabiskā vai mākslīgi izraisītā komā.

Tā kā uz Konsulārā dienesta ārkārtas zvanu tālruni cilvēki kopš trešdienas rīta vairs nav zvanījuši, var pieļaut, ka piederīgie par sev tuvajiem cilvēkiem jau ir informēti.

Savukārt bojāgājušo identificēšana prasīs ilgāku laiku, tāpēc policija lūdz cilvēkus bruņoties ar pacietību. Identificējot upurus, dienesti vēlas pārliecināties, ka nekļūdās.

Konsulārās palīdzības nodaļas pārstāve Svetlana Biseniece

  Jau ziņots, ka otrdien, 22.martā, no rīta neilgi pēc astoņiem Briseles lidostā teju vienlaicīgi nogranda divi sprādzieni, nogalinot vismaz 11 cilvēkus. Pēc aptuveni stundas vēl viens sprādziens nogranda Mālbēkas metro stacijā Briseles centrā, nogalinot vismaz 20 cilvēkus.

  Beļģijā izsludinātas trīs dienu sēras.  

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti