Rīta Panorāma

Ukrainai veiksmīgs trieciens pa Krievijas bāzi Makijivkā

Rīta Panorāma

Krāpnieki. Telefona zvans no bankas

Austrālijā un Kanādā ieceļotājiem no ĶTR pieprasa Covid testu

Austrālijā un Kanādā ieceļotājiem no Ķīnas pieprasa Covid-19 testu

Austrālija un Kanāda pievienojušās to valstu sarakstam, kas pieprasīs negatīvu Covid-19 testu ieceļotājiem no Ķīnas Tautas Republikas. Lielākās bažas ekspertiem rada iespējama jaunu koronavīrusa paveidu rašanās un izplatība.

Austrālijas varas iestādes informē, ka negatīvs Covid-19 tests, kas veikts divas dienas pirms ceļojuma, būs jāuzrāda no 5. janvāra. Līdzīgi noteikumi būs spēkā arī Kanādā, bet jau iepriekš par prasību paziņoja ASV, Lielbritānija, Francija, Itālija, Spānija, Izraēla un vairākas Āzijas valstis.

Kardinālāk rīkojusies vienīgi Maroka, kas no 3. janvāra aizliegusi ieceļošanu no Ķīnas.

Austrālijas veselības ministrs Marks Batlers norādīja, ka negatīvu testu pieprasīšana ir līdzsvarots un ne pārāk stingrs lēmums. Speciālisti ir vienisprātis, ka jauni Covid-19 varianti parādās regulāri un panikai nav iemesla. Tomēr trūkstot visaptverošas informācijas par vīrusa izplatību Ķīnā, un tas rada bažas.

Arī oficiālā Pekina atzīst, ka valstī ir infekcijas uzliesmojums, bet uzsver, ka situācija tiekot kontrolēta. Esot arī novērsts medikamentu trūkums, kas radās pēc tā dēvētās Covid-19 nulles politikas atcelšanas.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti