Austrālijā bērni nozog mašīnu un nobrauc 900 kilometrus

Austrālijā četri bērni nozaguši automašīnu un devušies prom no mājām, vēsta BBC. Bērniem izdevies nobraukt 900 kilometrus pirms, viņi tika atrasti.

Trīs puikas un meitene izbrauca no Greismīras pilsētas Kvīnslendā un tika atrasti Graftonā, Jaundienvidvelsā. 

Bērni, kuri ir vecumā no 10 līdz 14 gadiem, automašīnu bija nozaguši no vecākiem. Viņi visi nebija no vienas ģimenes. Viens no puikām bija uzrakstījis zīmīti savai ģimenei, kurā pavēstīja, ka viņš dodas prom. Bērniem līdzi bija makšķerēšanas piederumi un nauda.

Agrā svētdienas rītā aptuveni pēc 140 kilometriem bērni apstājušies Bananas pilsētas degvielas uzpildes stacijā un nozaguši degvielu. Stacijas darbinieks medijiem stāstīja, ka videonovērošanas ierakstā automašīna brauc normāli. Darbinieka uzmanību pievērsis tas, ka no mašīnas izkāpusī persona bijusi tik maza, ka knapi varējusi aizsniegt logu.

Tajā pašā dienā policija pamanīja zagto automašīnu netālu no Graftonas un sāka pakaļdzīšanos. Policisti gan apstājās, kad radās šaubas par šofera vecumu. Automašīna vēlāk tika pamanīta ceļa malā Graftonā. Bērni bija ieslēgušies transportlīdzeklī, un policistiem nācās izmantot stekus, lai iekļūtu tajā.

Policijā uzskata, ka bērni automašīnu vadīja uz maiņām. Ceļš no Greismīras līdz Graftonai aizņemtu desmit stundas. 

"Tas ir diezgan liels ceļojums, un tas ir garš ceļš jaunam cilvēkam," sacīja  policijas pārstāvis Darens Viljamss.

Bērni tiks nopratināti, kad ieradīsies viņu vecāki. Policijā gatavojas apsūdzēt bērnus, bet neatklāja to, kādas apsūdzības tiks izvirzītas.

Jaundienvidvelsā un Kvīnslendā autovadītāja apliecību var iegūt no 17 gadu vecuma.


 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti