ASV Ņujorkas štatā ierobežos elektronisko cigarešu tirdzniecību

Amerikas Savienoto Valstu Ņujorkas štatā ierobežos elektronisko cigarešu tirdzniecību. Varas iestādes informē, ka attiecīgais rīkojums varētu stāties spēkā jau tuvāko nedēļu laikā. 

“Mēs to darīsim šādā veidā. Doktoram Cukeram ir tiesības sniegt ieteikumu Sabiedrības veselības un plānošanas padomei. Viņiem ir iespēja izdot ārkārtas noteikumus, kas varētu stāties spēkā jau apmēram pēc divām nedēļām. Tas noteiktu aizliegumu. Un Cukera padoms ir pareizs, un šī ir pieaugoša veselības krīze. Jārīkojas tūlīt,” sacīja Ņujorkas gubernators Endrjū Kuomo. 

Štata varas iestādes informē, ka aizlieguma attieksies uz elektroniskajām cigaretēm, kurās izmantoti dažādi aromatizēti produkti. Tie piesaista jauniešus un rosina viņus izmantot atkarību radošās vielas. Aizliegums neattieksies vienīgi uz e-cigaretēm ar smēķētājiem tradicionālo – tabakas un mentola garšu.

Tikmēr daudzi eksperti rosina pieņemt vēl stingrākus noteikumus, jo elektronisko cigarešu lietošana varētu būt kaitīgāka, nekā uzskatīts iepriekš. Daudziem produkta lietotājiem konstatēti noslēpumainas slimības simptomi, un esot jau seši nāves gadījumi. 


 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti