ASV gaida pirmās Trampa un Baidena priekšvēlēšanu debates

Otrdien, 29.septembrī, Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) notiks pirmās ASV prezidenta amata kandidātu, Donalda Trampa un Džo Baidena debates. Tiek uzskatīts, ka debates ļaus vēlētājiem vēl vairāk nostiprināt savas simpātijas par labu vienam vai otram kandidātam, taču ir maz ticams, ka tās spēs ietekmēt pašu prezidenta vēlēšanu iznākumu.

ASV gaida pirmās Trampa un Baidena priekšvēlēšanu debatesUģis Lībietis

Tikai nedaudz vairāk nekā mēnesis ir atlicis līdz 3.novembrī gaidāmajām ASV prezidenta vēlēšanām. Un šī būs pirmā reize, kad pašreizējais ASV prezidents Donalds Tramps un Demokrātu partijas virzītais Džo Baidens tiksies publiskajās debatēs.

Sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka lielākas izredzes uzvarēt vēlēšanās ir Baidenam. Taču pēc iepriekšējām prezidenta vēlēšanām, kas solīja pārliecinošu uzvaru Hilarijai Klintonei, aptauju dati tiek vērtēti ļoti piesardzīgi.

Komentētāji atzīst, ka tik polarizēta sabiedrība Savienotajās Valstīs nav bijusi sen. Un ir maz ticams, ka debašu sniegums vairos vai mazinās kāda kandidāta izredzes uzvarēt.

Vēlēšanu novērotāji prognozē, ka Džo Baidens, visticamāk, lielāko uzsvaru liks uz pašreizējo cīņu ar Covid-19 pandēmiju, kuras apmērus un ietekmi Tramps ir centies minimizēt. Savukārt Tramps debatēm, kā vienmēr, pieiet ar realitātes šova zvaigznes ambīcijām.

Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas ierobežojumus, tiek prognozēts, ka šīs debates tiks ļoti plaši skatītas medijos un sekotāju skaits varētu pārsniegt 100 miljonus, tādējādi pārspējot skatītāko pārraidi – Amerikāņu Futbola sezonas finālu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti