Asads sola turpināt cīņu ar nemierniekiem Sīrijas Idlibas provincē

Autoritārais Sīrijas prezidents Bašars al Asads solījis turpināt cīņu pret nemierniekiem Idlibas provincē. Bruņoto nemiernieku grupējumu pārstāvji tikšot vajāti, lai arī kur tie būtu.  

Uzrunā valsts televīzijā Asads norādīja, ka uzbrukums turpināsies, neraugoties uz kaimiņvalsts Turcijas aktivitātēm. Tā galvenais mērķis ir iznīcināt terorismu un nodrošināt stabilitāti. Vienlaikus Asads atzina, ka Idlibas atbrīvošana nenozīmē kara beigas, bet tā noteikti būšot pretinieku sakāves priekšvēstnesis.

Tikmēr prezidentam lojālās armijas vadība paziņojusi, ka ieņemti vēl 30 ciemati provinces rietumdaļā, kā arī uzlabota drošības situācija provinces galvaspilsētā. Karavīri pirmdien sākuši teritorijas atmīnēšanu un šķēršļu novākšanas darbus.

Pateicoties uzvarai, uzlabojusies satiksme starp Sīrijas dienvidu daļu un ziemeļiem, tai skaitā Alepo pilsētu, kas pirms kara bija Sīrijas darījumu centrs. Tikmēr Apvienoto Nāciju Organizācijas pārstāvji jau iepriekš brīdināja, ka cīņu dēļ savas mājas pametuši  vairāk nekā 140 tūkstoši cilvēku. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti