Arī Igaunijā plūdos viens bojāgājušais

Igaunijā Valgas apriņķa Tervas pilsētā plūdos sestdienas naktī gājis bojā 45 gadus vecs vīrietis.Igaunijas Dienvidu prefektūrā aģentūru BNS informēja, ka krīzes centrā 18 minūtes pēc pusnakts tika saņemta informācija, ka Tervā pa pārplūdušu ceļu divi vīrieši braukuši ar mopēdu, bet vienu no viņiem aiznesusi ūdens straume.

Vietējie glābēji nekavējoties sāka pazudušā meklēšanu, lai gan bija tumšs un palu straume bija spēcīga, kas apgrūtināja meklēšanas darbus. Pulksten 1.55 tika atrastas vīrieša mirstīgās atliekas, kas nodotas tiesu mediķiem.

Policija noskaidroja, ka 40 gadus vecais Avo un viņa draugs 45 gadus vecais Mēliss mēģināja braukt pa ceļu, kuru pārplūdinājuši palu ūdeņi, bet Mēliss zaudēja līdzsvaru, iekrita ūdenī un straume aizrāva viņu sev līdzi. Policija informēja, ka pirms brauciena ar mopēdu Avo bija lietojis alkoholu, un, kā apgalvoja Avo, to darījis arī viņa draugs.

Par notikušo izmeklēšanu sākusi Dienvidu prefektūra. Pirms ceļa applūdušā ceļa posma bija zīme ar aizliegumu pa ceļu pārvietoties.

Valgas apriņķa Tervas pilsētā no krastiem izgājusi Ehnes (Omuļupes) upes pieteka Helmes upe, applūdinot apmēram 100 metrus garu ceļa posmu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti