«Amazon» šefs ziedos 10 miljardus dolāru cīņai pret klimata izmaiņām

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) interneta tirdzniecības kompānijas “Amazon” dibinātājs un vadītājs Džefs Bezoss veidos fondu cīņai pret klimata izmaiņām. Viņš tajā arī ieguldīs 10 miljardus dolāru jeb apmēram 9,2 miljardus eiro.  

Īpašā paziņojumā sociālajā tīklā “Instagram”, kur Bezosam ir 1,4 miljoni sekotāju, viņš informēja, ka jaunais “Zemes fonds” finansēs zinātniekus, aktīvistus un nevalstiskās organizācijas, kā arī citu personu centienus palīdzēt saglabāt un aizsargāt dabisko pasauli. Klimata izmaiņas patlaban esot vislielākais drauds mūsu planētai. Uzņēmējs uzsvēra, ka vēlas strādāt kopā ar citiem, lai pilnveidotu esošos un ieviestu jaunus veidus, kā cīnīties ar šo problēmu. Līdzekļus dažādiem projektiem jaunais fonds sākšot piešķirt jau šovasar.

Tikmēr ASV mediji vēsta, ka pat pēc ziedojuma Bezoss saglabās pasaules bagātākā cilvēka statusu. Eksperti iepriekš asi kritizēja viņa vadīto kompāniju par lielā atkritumu daudzuma radīšanu. Daudzās “Amazon” piegādes automašīnas arī rada lielu siltumnīcas efektu veidojošo gāzu izmešu apjomu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti