Ukrainas Valsts ārkārtas situāciju dienests un pilsētas mērs Henadijs Truhanovs informēja, ka nogalinātas trīs sievietes un viens vīrietis. Vēlāk slimnīcā miris viens no ievainotajiem, 1960. gadā dzimis vīrietis, tādējādi bojāgājušo skaits sasniedzis piecus.
Vietējās varasiestādes vēsta, ka vēl viens cilvēks miris no insulta, ko izraisījis Krievijas uzbrukums.
Ievainoto vidū ir divi bērni – piecus gadus veca meitene un 16 gadus vecs pusaudzis.
Vairums cietušo uzbrukuma brīdī vienkārši pastaigājās pa Melnās jūras piekrasti.
Odesas apgabala kara administrācijas vadītājs Olehs Kipers paziņoja, ka trieciens tika veikts ar ballistisko raķeti vienai no pilsētas iedzīvotāju un viesu iecienītākajām atpūtas vietām, kur vecāki pastaigājās ar bērniem un daudzi cilvēki sportoja.
Izskan arī liecības, ka triecienā izmantotā raķete bija aprīkota ar kasešu munīciju, ko parasti izmanto uzbrukumiem frontē. Taču Odesā trieciens vērsts pret civilo infrastruktūru, tai skaitā sporta kompleksu, kura apkaimē nekad nav bijuši militāri objekti.
Sociālajos tīklos bija publicētas fotogrāfijas, kurās redzami nogalināto ķermeņi uz celiņa, kas ved uz pludmali. Uzbrukumā nogalināja arī suni, ko saimnieks bija izvedis pastaigā.
Būtiski postījumi nodarīti arī Juridiskās akadēmijas Studentu pilij, kuru neparastās formas dēļ dēvē par Harija Potera pili. Tajā izcēlās ugunsgrēks.
Krievijas armija turpina postīt arī citas Ukrainas pilsētas, un pirmdienas vakarā vairākas vadāmās aviācijas bumbas trāpīja civiliem objektiem Harkivā un tās apkaimē. Apgabala centrā bojājumi nodarīti vienai daudzdzīvokļu ēkai un ievainojumus guvis viens cilvēks. Savukārt apkaimes ciematos izpostītas vairākas privātmājas.
Tikmēr okupētās Krimas pussalas iedzīvotāji naktī sociālajos tīklos ziņoja par sprādzieniem, kas esot atskanējuši Simferopolē un Džankojā.
Sociālo tīklu lietotāji arī apgalvoja, ka pretgaisa aizsardzības sistēmas ir atvairījušas raķešu uzbrukumus, taču okupācijas varasiestādes to nav apstiprinājušas. Pēc sprādzieniem uz aptuveni stundu tika pārtraukta satiksme pār Krimas tiltu, kas savieno pussalu ar Krievijas teritoriju.