Apvienotā Karaliste piemēro jaunas sankcijas vairākām Irānas amatpersonām

Apvienotā Karaliste pirmdien noteica papildu sankcijas Irānas Revolucionārās gvardes korpusa (IRGC) augstākajām amatpersonām, nosakot Irānas amatpersonu ieceļošanas aizliegumus un iniciējot līdzekļu iesaldēšanas procesu.

Britu valdība paziņoja, ka tā piemēro sankcijas pieciem fonda valdes locekļiem, kas pārvalda Revolucionārās gvardes vietējās investīcijas, kā arī diviem Irānas provinču valsts drošības dienesta komandieriem.

"Šodien mēs rīkojamies pret Irānas Revolucionārās gvardes korpusa augsta ranga vadītājiem, kuri ir atbildīgi par naudas novirzīšanu režīma brutālo represiju īstenošanai.

Kopā ar mūsu partneriem visā pasaulē mēs turpināsim būt kopā ar Irānas tautu, jo tā aicina Irānā veikt fundamentālas pārmaiņas," sacīja Apvienotās Karalistes ārlietu ministrs Džeimss Kleverlijs.

Iepriekšējo sankciju paketi Apvienotā Karaliste piemēroja janvārī – pēc tam, kad Irāna paziņoja, ka izpildījusi nāvessodu Lielbritānijas un Irānas dubultpilsonim Alirezai Akbari par spiegošanu Apvienotās Karalistes labā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti