Rīta Panorāma

Atsāks kontrolētu Ukrainas graudu eksportu caur Poliju

Rīta Panorāma

Intervija ar Ekonomikas un kultūras augstskolas rektori, asociēto profesori Oksanu Lentjušenkovu

Streiks lidostās rīt un parīt traucēs gaisa satiksmi Vācijā

Streiki lidostās rīt un parīt traucēs gaisa satiksmi Vācijā

Arodbiedrība "Verdi" izsludinājusi divu dienu brīdinājuma streiku Diseldorfas, Hamburgas un Ķelnes-Bonnas lidostās Vācijā. Protesta akcija ceturtdien un piektdien var būtiski ietekmēt gaisa satiksmi. 

Strādājošo pārstāvji vēsta, ka streiks sāksies naktī no trešdienas uz ceturtdienu un beigsies naktī no piektdienas uz sestdienu. Darbu varētu pārtraukt  aviācijas drošības un kontroles dienestu pārstāvji, kā arī apkalpojošais personāls.  

Streika dēļ sagaidāma lidojumu aizkavēšanās vai pat atcelšana, tāpēc pasažieri, kuri plānoja izmantot šīs lidostas, tiek aicināti sazināties ar savām aviokompānijām. 

Hamburgas lidosta jau precizējusi, ka ceturtdien un piektdien tiek atcelti visi izejošie avioreisi. Ar streika palīdzību strādājošie cer panākt vienošanos par papildu piemaksām par darbu nakts maiņās, sestdienās, svētdienās un svētku dienās, kā arī labākus darba koplīguma noteikumus. 

Vācijas mediji vēsta, ka tuvākajā laikā varētu notikt arī dzelzceļa darbinieku streiki, un piektdien, iespējams darbu pārtrauks uzņēmuma "Deutsche Bahn" darbinieki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti