Ungārijas opozīcija Eiroparlamentā pievienosies Orbāna savulaik pamestajai Tautas partijas grupai

Ungārijas opozīcijas partija "Cieņa un brīvība" Eiropas Parlamenta jaunajā sastāvā pievienosies Eiropas Tautas partijas grupai, ko savulaik pameta Viktora Orbāna partija.

Ungārijas opozicionāra Pētera Maģara vadītā "Cieņas un brīvības" partija gatavojas pievienoties Eiropas Tautas partijas grupai Eiropas Parlamentā. Tas ir simbolisks solis, jo Maģara galvenā sāncenša – Ungārijas premjera Viktora Orbāna partija "Fidesz" – agrāk piederēja pie šī politiskā spēka, bet bija spiesta to pamest.

Nesen aizvadītajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās "Cieņas un brīvības" partija palika otrajā vietā un ieguva gandrīz 30% balsu.

Tādēļ Eiropas Tautas partijas vadītājs Manfrēds Vēbers devās uz Budapeštu. Pēc tikšanās Maģars apstiprināja sava politiskā spēka nodomu pievienoties Eiropas Tautas partijai.

"Mums bija auglīga diskusija, un es ceru, ka tas būs skaistas draudzības sākums. Eiropas draudzības. No šodienas mēs esam priecīgi un laimīgi pievienoties Eiropas Tautas partijai. Tā ir lielākā partija Eiropas Parlamentā. Tā ir labākā vieta, kur pārstāvēt un iestāties par Ungārijas iedzīvotāju interesēm Eiropā un arī par Eiropas pilsoņu interesēm," sacīja Maģars.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti