Dažas stundas pēc iecirkņu slēgšanas sabiedriskā televīzija publiskoja aptauju datus, kas liecina, ka Sajeds ieguvis vairāk nekā 89% balsu.
Vēlēšanās reģistrēta ļoti zema pilsoņu aktivitāte. No reģistrētajiem 9,7 miljoniem vēlētāju nobalsot aizgāja tikai 27,7%.
Zemā aktivitāte varētu būt saistīta ar to, ka vairums Tunisijas iedzīvotāju neticēja vēlēšanu godīgumam.
Vairums opozīcijas partiju boikotēja vēlēšanas, nosaucot tās par safabricētām, jo autoritārais Sajeds ir ieslodzījis cietumā vadošos opozīcijas politiķus, kā arī viņam neglaimojošus žurnālistus, juristus un redzamākos cilvēktiesību aizstāvjus.
Ieslodzījumā atrodas arī viens no prezidenta vēlēšanu kandidātiem, jurists Ajači Zammels, kurš vēlēšanās esot saņēmis nepilnus 7% balsu un ierindojās otrajā vietā.
Taču rezultātus ar prieku uztvēra Sajeda atbalstītāji, kas pulcējās galvaspilsētas centrā un jau svētdienas vakarā sāka svinēt sava līdera uzvaru. Sarunā ar žurnālistiem viņi atzina, ka tieši Sajeds spēs nodrošināt valsts uzplaukumu un kārtību.
Tikmēr daudzi opozīcijas pārstāvji vēl pirms balsojuma paziņoja, ka vēlēšanas boikotēs, jo valsts vadītājs ieslodzījis vai "noņēmis no trases" lielāko daļu savu oponentu. Piektdien galvaspilsētā Tunisā arī tika sarīkota plaša opozīcijas demonstrācija.
Tieši Tunisijā pirms 14 gadiem sākās tā dēvētais "Arābu pavasaris", un tā tika dēvēta par vienīgo demokrātijas veiksmes stāstu šajā reģionā.