Ziemeļu divcīņnieki labākos nosaka pavasarīgos laikapstākļos

Vācietis Eriks Frencels trešdien pavasarīgos laikapstākļos izcīnīja zelta medaļu ziemeļu divcīņā Soču ziemas olimpiskajās spēlēs. Gaisa temperatūrai sasniedzot plus 12 grādus, Frencels bija labākais tramplīnlēkšanā no standarta tramplīna un noturēja iegūtās pozīcijas arī 10 kilometru slēpojumā.

Sudraba medaļu izcīnīja uzvarētājam 4,2 sekundes zaudējušais japānis Akito Vatabe, bet Norvēģijas sportists Magnuss Krogs no uzvarētāja atpalika 8,1 sekundi un kļuva par bronzas laureātu. Frencels pirms četriem gadiem Vankūverā ieguva olimpisko bronzu komandu sacensībās.

Ziemeļu divcīņniekiem paredzētas vēl vienas sacensības, kurās 10 kilometrus slēpos pēc lēcieniem no lielā tramplīna, kā arī būs komandu sacīkstes. Ziemeļu divcīņa Sočos ir vienīgais sporta veids, kur sacenšas tikai vīrieši.