Ziemas orientierists Kivlenieks izcīna sesto vietu pasaules studentu čempionāta sprinta sacensībās

Latvijas ziemas orientierists Raivo Kivlenieks ceturtdien izcīnīja sesto vietu studentu pasaules čempionāta orientēšanās sportā ar slēpēm sprinta distancē.

Aizvadītajās sacensībās Kivlenieks finišu sasniedza pēc 11 minūtēm un 38,6 sekundēm, kas bija par 42,3 sekundēm vājāks rezultāts nekā sacensību čempionam Staņinam Belomaževam no Bulgārijas.

Sudraba medaļu sprintā izcīnīja baltkrievs Jurijs Jazukojs, kurš uzvarētājam zaudēja 4,9 sekundes, bet trešo vietu ieņēma soms Tomass Kotro, kurš bija vēl nepilnas 15 sekundes lēnāks.

Savukārt Kivleniekam līdz bronzas godalgai pietrūka 22,5 sekunžu.

Sacensībās sprinta distancē uz starta izgāja 30 sportisti.

Rīt sportisti sacentīsies iedzīšanā, bet čempionāts noslēgsies pirmdien ar sacensībām masu startā.

Kā zināms, sezonas sākumā Kivlenieks bija Latvijas biatlona izlases sastāvā, tomēr šajā sporta veidā viņš vēl sacensībās nav piedalījies.