VIDEO: Latvijas daiļslidotāja Jubkāne debijā iegūst 35.vietu Eiropas čempionātā

Eiropas čempionāta debitante Latvijas daiļslidotāja Elizabete Jubkāne trešdien Minskā ieguva 35.vietu īsajā programmā un nekvalificējās dalībai izvēles slidojumā. Labāko rezultātu īsajā programmā sasniedza Krievijas sportiste Alina Zagitova.

Jubkāne uz ledus devās pirmā un par savu slidojumu nopelnīja pieticīgus 37,75 punktus, kas ļāva apsteigt vienu sāncensi.

Elizabetes Jubkānes īsā programma

Augstākā līmeņa pieaugušo sacensībās Jubkāne iepriekš karjerā nebija startējusi, taču 18 gadus vecā daiļslidotāja šoreiz būtiski atpalika arī no sava personiskā rekorda (45,41 punkts).

Alinas Zagitovas īsā programma 

Olimpiskā un pašreizējā Eiropas čempione Zagitova īsajā programmā sakrāja 75,00 punktus.

Sofijas Samodurovas īsā programma   

Zagitovas vienaudze un 16 gadus vecā tautiete Sofija Samodurova ar 72,88 punktiem ir otrā, bet trijnieku noslēdz Šveices daiļslidotāja Aleksija Paganīni ar 65,64 punktiem.

Aleksijas Paganīni īsā programma 

Par čempionāta galvenajām favorītēm uzskata Krievijas daiļslidotājas, kuras varētu pretendēt aizņemt visu goda pjedestālu. Īsajā programmā 24 labākās daiļslidotājas cīņu par medaļām turpinās izvēles slidojumā, kas notiks piektdien. 

Pirms trim gadiem Eiropas čempionātā 4.vietu ieguvusī pašreizējā Latvijas čempione Angelīna Kučvaļska vēl nav atguvusi formu pēc veselības sarežģījumiem, savukārt pērn kontinenta meistarsacīkstēs 36.vietu sasniegusī Diāna Ņikitina tāda paša iemesla dēļ sacensību apritē varētu atgriezties tikai nākamajā sezonā. 

Eiropas čempionāts Baltkrievijas galvaspilsētā noslēgsies svētdien, 27.janvārī, ar paraugdemonstrējumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Interesanti