Vācijas daiļslidotāju duets Aļona Savčenko un Bruno Maso ceturtdien kļuva par olimpiskajiem čempioniem. Savukārt par vieniem no favorītiem uzskatītajiem olimpiskajiem sportistiem no Krievijas Jevgēņijai Tarasovai un Vladimiram Tarasovam šoreiz nācās iztikt bez olimpiskajām medaļām.

Savčenko un Maso pēc īsās programmas bija vien ceturtajā vietā, taču nodemonstrējot lielisku sniegumu izvēles programmā, kļuva par olimpiskajiem čempioniem.

Aļonas Savčenko un Bruno Maso slidojums

Uzvarētāji summā sakrāja 235,90 punktus. 34 gadus vecā Savčenko startēja piektajās olimpiskajās spēlēs un tika pie pirmās zelta medaļas. Viņas partneris 29 gadus vecais Francijā dzimušais Maso tikai novembrī saņēma Vācijas pilsonību.

Sui Veņdzjinas un Haņa Cuna slidojums

Otrajā vietā ierindojās par favorītiem uzskatītais ķīniešu duets Sui Veņdzjina un Haņs Cuns, kas izvēles programmā gan palika trešajā vietā, taču summā pasaules čempioni spēja sakrāt 235,47 punktus.

Meganas Duhamelas un Erika Redforda slidojums

Olimpiskā bronza šoreiz Kanādai – Megana Duhamela un Eriks Redfords sacensības noslēdza ar 230,15 punktiem. Duhamela un Redfords iepriekš Phjončhanā kļuva par olimpiskajiem čempioniem komandu sacensībās.

Uzreiz soli aiz goda pjedestāla palika olimpiskie sportisti no Krievijas Tarasova un Morozovs, kuri pēc īsās programmas bija otrajā vietā, taču kļūdījās izvēles programmā, kā rezultātā vien 224,93 punkti un ceturtā vieta.