TASS: Prūsis atvainojies krievu bobslejistiem par līdzjutēju uzvedību

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis esot atvainojies par līdzjutēju uzvedību, kas sekojusi Krievijas bobslejista Aleksandra Kasjanova pilotētās četrinieku ekipāžas starta Pasaules kausa posmā Vistlerā, ziņo aģentūra TASS, atsaucoties uz Krievijas Bobsleja federācijas prezidenta Aleksandra Zubkova sacīto.

Kasjanovs, kura pilotētais četrinieks Vistlerā izcīnīja uzvaru, esot sūdzējies, ka starta brīdī uz viņa ekipāžu Latvijas bobsleja līdzjutēji viņu psiholoģiski ietekmējuši.

“Vietējie iedzīvotāji, visdrīzāk no Latvijas, atnāca līdzi just saviem sportistiem uz starta zonu un sāka mūsu ekipāžas virzienā izkliegt dažādus aizvainojošus vārdus brīdī, kad ekipāža uzsākusi starta ieskrējienu,” TASS citē Zubkovu.

“Pēc pirmā brauciena mēs aprunājāmies ar Latvijas bobsleja treneri Prūsi, kurš, savukārt, mums atvainojās, sakot, ka nepazīst šos cilvēkus. Latviešu treneri paši bija pārsteigti par līdzjutēju bariņa rupjo uzvedību. Gribu arī piebilst, ka pasaules bobsleja ģimenē šobrīd attiecības ir daudz draudzīgākas, nekā skeletonā,” izteicies Zubkovs.

TASS arī norāda, ka Vistlerā Pasaules kausa posmā skeletonā Martins Dukurs, kurš pēc lēmuma atņemt Krievijas skeletonistam Aleksandram Tretjakovam, varētu kļūt par Soču Olimpisko spēļu čempionu, ierindojies tikai sestajā vietā, bet brālis Tomass Dukurs izcīnījis bronzu. Savukārt Krievijas skeletonists Ņikita Tregubovs bijis otrais. TASS, atsaucoties uz aculiecinieku stāstīto, norāda, ka finiša zonā līdzjutēji esot centušies sabojāt Tregubovam noskaņojumu, taču viņš uz neesot padevies provokācijām.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti