Šorttrekists Puķītis apsver iespēju palikt Latvijas izlasē

Latvijas šorttrekists Roberto Puķītis, kurš nesen paziņoja, ka turpmāk vairs nepārstāvēs Latviju, pirmdien pēc tikšanās ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK), Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) un Latvijas Slidošanas asociācijas pārstāvjiem pieļauj iespēju, ka tomēr varētu palikt Latvijā, atklāja sportists LTV raidījumā “Sporta studija”.

Puķītis neslēpa, ka iepriekš viņš nopietni domājis par startēšanu zem citas valsts karoga, jo bijušas nesaskaņas ar izlases treneri Evitu Krievāni. Šobrīd Puķītis ir gatavs palikt Latvijā ar noteikumu, ka izlasei būs cits treneris. “Te nav runa par finansējumu, bet par cilvēcisko faktoru. Lai sasniegtu augstus rezultātus, augstā līmenī jābūt cilvēciskajam faktoram,” pauda sportists.

“Es gribu trenēties Latvijas izlasē, ja būs cits treneris,” pauda sportists, taču uzsvēra, ka sastrādāties ar Krievāni nevarēs. Šobrīd viņš ar ieinteresētajām pusēm vienojušies, ka vēl nedēļu pārdomās un galīgo lēmumu – palikt vai nepalikt Latvijas izlasē – paziņos pirmdien, 26. martā.

Puķītis uzskata, ka šorttrekam izaugsme gaidāma tikai tad, ja visi izlases dalībnieki trenēsies kopā, trenerim nebūs mīluļu. Turklāt pats Roberto vēlas kļūt par komandas līderi. Viņa galvenais mērķis – Latvijas izlasei jau tagad sākt darbu pie nākamā olimpiskā cikla, lai jau Pekinas olimpiskajās spēlēs cīnītos par medaļām šorttreka stafetē.

Jāatgādina, ka Puķītis Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja divas 11. vietas, startējot 1500 metru un 1000 metru distancēs. Savukārt 2014. gadā Sočos viņš ierindojās 15. vietā 1500 metru distancē. Pirms došanās uz Phjončhanu Puķītis gadu nenodarbojās ar šorttreku, taču īsi pirms olimpiādes Eiropas čempionātā 1000 metru distancē izcīnīja bronzas medaļu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Interesanti