Šorttrekisti Zvejnieks un Puķītis iekļūst Pasaules kausa posma ceturtdaļfinālā

Latvijas šorttreka braucēji Roberts Zvejnieks un Roberto Puķītis piektdien kvalificējās Ungārijā notiekošajam Pasaules kausa posma pirmā etapa ceturtdaļfinālam 1000 metru distancē, liecina organizatoru informācija.

Abi sportisti priekšsacīkstēs ieņēma savā braucienā otrās vietas, kvalificējoties nākamajai kārtai, kur Zvejnieks ierindojās trešajā vietā, taču uzrādīja labu rezultātu, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam, savukārt Puķītis tālāk tika, tikai pateicoties konkurenta diskvalifikācijai. 1000 metru distancē startēja arī Kārlis Krūzbergs, kurš nespēja pārvarēt priekšsacīkstes.

Piektdien vēlāk startā devās arī Latvijas šorttreka komanda, kurā startēja Zvejnieks, Krūzbergs, Tomanss Bakevics un Reinis Bērziņš. Komanda gan nepārvarēja priekšsacīkstes 5000 metru distancē, taču laboja valsts rekordu un ierindojās 13. pozīcijā 20 dalībnieku konkurencē. Latvijas šorttreka sportisti distanci veica sešās minūtēs un 57,075 sekundēs.

Sacensības notika arī 500 metru distancē, taču nevienam no Latvijas šorttrekistiem neizdevās pārvarēt priekšsacīkstes.

Jau ziņots, ka ceturtdien Roberts Krūzbergs 1500 metros sasniedza pusfinālu.