Snovbordists Petrusevičs uzvar Eiropas kausa sacensībās sloupstailā

Latvijas snovborda izlases sportists Toms Petrusevičs piektdien izcīnīja uzvaru Slovēnijā notikušā Eiropas kausa sacensībās sloupstaila disciplīnā. Piektdien bija paredzētas sacensības akrobātisko lēcienu jeb "Big Air" disciplīnā, tomēr stiprā vēja dēļ tās tika atceltas, taču, uzlabojoties laikapstākļiem, norisinājās sacensības sloupstailā.

Petrusevičs guva uzvaru 45 sportistu konkurencē.

Jau pagājušo sezonu Petrusevičs aizvadīja Pasaules kausa apritē, kur sloupstaila ieskaitē ar 290 punktiem palika 25.pozīcijā. 2012./2013.gada sezonā viņš kļuva par Eiropas kausa kopvērtējuma uzvarētāju, bet pagājušajā sezonā ceturto vietu Eiropas kausa kopvērtējumā ieņēma Artūrs Cukunde.

Trešdien notikušajās sacensībās paralēlajā milzu slalomā Andris Ablaževičs ieņēma 71.vietu starp 74 finišējušajiem sportistiem. Tikmēr Petrusevičs un Cukunde bija pieteikti sacensībām, taču uz starta neizgāja.

Savukārt ceturtdien notikušajās sacensībās paralēlajā slalomā Ablaževičs ieņēma 58.pozīciju starp 70 finišu sasniegušajiem sportistiem. Parādītais sniegums gan viņam neļāva tikt pie FIS kategorijas punktiem.