Snovbordists Petrusevičs sasniedz 27.vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas snovbordists Toms Petrusevičs ceturtdien guva 27.vietu Kalifornijas štatā, ASV, notiekošā Pasaules kausa posma kvalifikācijas sacensībās sloupstaila disciplīnā.

Petrusevičs labākajā kvalifikācijas braucienā tika pie 40 punktiem. Latvietis ieņēma 14.vietu savā kvalifikācijas grupā, bet finālam kvalificējās katras grupas pieci labākie sportisti. Kopā šajā posmā piedalījās 38 sportisti. Piektdien Pasaules kausa ietvaros sāksies arī sacensības rampā.

Latvijas snovborda izlases sportisti jau kopš decembra sākuma atrodas treniņnometnē ASV un šīs viņiem bija pirmās sacensības šosezon.

Sloupstails ir snovborda sacensību disciplīna, kurā snovbordists brauciena laikā cenšas izpildīt tehniski sarežģītus trikus lielā amplitūdā un izkoptā stilā pār dažādiem sniega parka elementiem - tramplīniem un slaidiem.

Jau pagājušo sezonu Petrusevičs aizvadīja Pasaules kausa apritē, kur ar 290 punktiem palika 25.pozīcijā. 2012./2013.sezonā viņš kļuva par Eiropas kausa kopvērtējuma uzvarētāju, bet pagājušajā sezonā ceturto vietu Eiropas kausa kopvērtējumā ieņēma Artūrs Cukunde.