Slēpotājai Eidukai 30.vieta Pasaules kausa sacensībās 10 kilometru distancē

Patrīcija Eiduka sestdien Somijas pilsētā Rukā Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā distanču slēpošanā ieņēma 30.vietu desmit kilometru distancē klasiskajā stilā ar atsevišķu startu, bet vīriešiem šajā distancē 69. labāko rezultātu sasniedza Raimo Vīgants.

(papildināts ar Raimo Vīganta rezultātu)
Eiduka 61 sportistes konkurencē ieņēma 30.vietu, uzvarētājai zviedrietei Ebai Andersonei zaudējot minūti un 25,5 sekundes.

Latvijas slēpotājas sasniegtais rezultāts tika novērtēts ar 45,92 Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) punktiem.

Otro vietu ieņēma uzvarētājas tautiete Frīda Kārlsone, atpaliekot 5,7 sekundes, bet trešā bija vāciete Katarina Henniga, kura Andersonei zaudēja 13,3 sekundes.

Vīgants desmit kilometrus klasiskajā stilā ar atsevišķu startu beidza ar 69. labāko rezultātu 84 sportistu vidū, no uzvarētāja norvēģa Juhannesa Klēbo, kurš bija ātrākais arī piektdien sprintā, atpaliekot divas minūtes un 15,2 sekundes.

Latvieša sniegums sestdien tika novērtēts ar 82,81 FIS punktu.

Tāpat kā dienu iepriekš uz goda pjedestāla kāpa tikai norvēģi. Otro vietu ieņēma Pols Gūlbergs, kurš no tautieša atpalika 20,5 sekundes un dienu iepriekš bija trešais, bet trešo - Martins Levstrems Niengets, Klēbo zaudējot 28 sekundes.

Piektdien ne Eiduka, ne Vīgants neiekļuva izslēgšanas cīņās sprintā. Sprintā sacentās arī Kitija Auziņa, Samanta Krampe, Lauris Kaparkalējs un Niks Saulītis, nepārvarot kvalifikācijas barjeru.

Svētdien 20 kilometru iedzīšanā brīvajā stilā sportistes un sportisti trasē dosies attiecīgi plkst.13 un plkst.14.30.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti