Sporta studija

Zigismunds Sirmais par bailēm pēc otrās operācijas un atgriešanos elitē

Sporta studija

Neolimpisko sporta veidu pārstāvji novērtē iekļaušanu Olimpiskajā vienībā

Distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka apmierināta ar startu «Tour de Ski»

Pārliecinoši «Tour de ski» sākusī slēpotāja Eiduka turpinās tūri, Vīgants devies mājup

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka prestižo tūri "Tour de ski" turpinās arī otrajā posmā, kas otrdien Toblahā, Itālijā, sāksies ar 10 kilometru distanci brīvajā stilā. Eiduka varētu startēt arī dienu vēlāk iedzīšanas distancē, informēja sportistes pārstāvis Ivars Bācis. 

Eiduka pirmoreiz startē pēc tik intensīva grafika – ja viņa trešdien piedalīsies arī 10 kilometru iedzīšanas distancē klasiskajā stilā, tas slēpotājai būs jau piektais starts sešās dienās,  turklāt augstkalnē. Eidukas dalība iedzīšanā būs atkarīga no pašsajūtas un speciālistu ieteikumiem. 

"Tour de Ski" kopvērtējumā Eiduka ieņem 22. vietu un ar sasniegto rezultātu ir apmierināta. Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" slēpotāja pastāstīja, ka visaugstāk novērtē pirmajā posmā izcīnīto 15.vietu sprinta kvalifikācijā, kā arī sevi patīkami pārsteidza ar 24.vietu 10 kilometru klasiskā stila distancē ar kopīgu startu.

Slēpotāja arī uzteica komandā darbojošos slēpju smērētāju ieguldījumu, jo slēpes slīdējušas ideāli.

Eiduka trešo reizi piedalās "Tour de Ski", kur sasniegtos rezultātus ieskaita arī Pasaules kausa sezonas kopvērtējumā. Patrīcija gan neplāno startēt visā tūrē, jo 20 gadu vecajai sportistei sezonā galvenās sacensības būs februārī pasaules čempionātos U-23 vecuma grupā un pieaugušajiem.  

Savukārt vīriešu konkurencē Latviju pārstāvējušais madonietis Raimo Vīgants pēc "Tour de Ski" pirmā posma jau devies mājup.

Atšķirībā no Pasaules kausa posmiem, kas notika pirms gadumijas, jaunā gada pirmajās dienās "Tour de Ski" posmā Valmusterā, Šveicē, startēja arī Zviedrijas un Somijas sportisti, bet slēpošanas lielvalsts Norvēģija arvien atturējās, norādot uz epidemioloģiskiem riskiem un par savu galveno mērķi nosaucot labus rezultātus pasaules čempionātā, kas februāra pēdējā nedēļā startēs Obersdorfā, Vācijā. 

"Tour de Ski" noslēgsies 10. janvārī Valdifjemmē, Itālijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti