Par dopingu sodītie Krievijas bobslejisti un skeletonisti lūdz palīdzību Putinam

Par dopinga pārkāpumiem Soču ziemas olimpiskajās spēlēs diskvalificētie Krievijas skeletonisti un bobslejisti vērsās pie Krievijas prezidenta Vladimira Putina, lūdzot "tikt skaidrībā" par viņu sodīšanu, ceturtdien vēstīja aģentūra RIAN.

Vēstuli Putinam parakstīja skeletonisti Aleksandrs Tretjakovs un Jeļena Ņikitina, kā arī bobslejisti Aleksandrs Kasjanovs, Aleksejs Puškarevs un Ilvirs Huzins. 

Sportisti vēstulē raksta, ka ilgus gadus startējuši visās starptautiskās sacensībās, bet tagad viņiem viss esot netaisnīgi atņemts. "Nākamnedēļ mums jāstartē kārtējā Pasaules kausa posmā," rakstīts vēstījumā, kas izvietots Ņikitinas kontā sociālajos tīklos. 

 

 

🇷🇺 #ПравдаЗаНами

A post shared by nikitina1992 (@nikitina1992) on Nov 29, 2017 at 3:18pm PST

 

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) novembrī par dopinga pārkāpumiem atņēma Krievijai visas bobslejā un skeletonā Soču spēlēs izcīnītās medaļas. SOK disciplinārā komiteja konstatēja, ka Krievijā ar dažādām metodēm tika īstenota sportistu pasargāšana no dopinga kontroles un tas notika arī Soču ziemas olimpiskajās spēlēs. 

Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) atstādināja SOK sodītos sportistus no dalības sacensībās līdz turpmākam lēmumam. Krievijas sportisti un viņu pārstāvji iepriekš pauda apņēmību panākt lietas atkārtotu izskatīšanu, par diskvalifikāciju Sočos solot vērsties Starptautiskajā sporta arbitrāžas tiesā (CAS).

Nākamais Pasaules kausa posms Vinterbergā, Vācijā, risināsies no 8. līdz 10.decembrim. 

2 komentāri
Artūrs Brenčs
Droši vien visi nevainīgi. Ja cietumniekiem uzjautā, par ko sēz, tad var ātri noskaidrot, ka arī tur gandrīz visi bez vainas, nepatiesi apsūdzēti sēž...
Anonīms lietotājs 17890
Un kā tad Putins blēdīgajiem sportistiem palīdzēs? Pavāvuļos par to, cik stundās krievu tanki var sasniegt Rīgu?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti