Olimpietis Kristaps Zvejnieks gatavojas jau trešajām olimpiskajām spēlēm

Zvejnieku ģimenē aug četri brāļi, visi kalnu slēpotāji. Kristaps Zvejnieks jau piedalījies divās olimpiskajās spēlēs – 2010. gadā Vankūverā un 2014. gadā Sočos. Olimpiskās spēles Phjončhanā būs trešās.

“Ir dzirdēti daudzi aizspriedumi, ka Zvejniekiem ir daudz naudas, jo tas jau ir tikai miljonāru sporta veids. Protams, tas prasa investīcijas, kā jebkurš sporta veids,” uzskata Kristaps, norādot, ka ģimene vienkārši ir atradusi modeli, kā var atļauties kalnu slēpošanu.

“Var sēdēt “Porche”, vai aizbraukt uz kalniem paslēpot,” rezumē olimpietis, norādot, ka ir tikai loģiski, kādai izvēlei viņš dos priekšroku.

Atceroties senos laikus, kad viņš sāka pievērsties kalnu slēpošanai, tas neesot bijis viegli. Braucot uz sacensībām Čehijā un Slovākijā, sākotnēji nācies nakšņot kūtīs. Bet jau bērnībā viņš zinājis, ka būs Pasaules kausa TOP30 slēpotājs.

“Ja atrodi kaut ko, kam ļoti, ļoti tici, tad tu jau esi padarījis to par iespējamu,” uzskata Kristaps  Zvejnieks.

Pirms iepriekšējām olimpiskajām spēlēm viņš prognozējis, kādu vietu varētu ieņemt. Šoreiz viņš no konkrētu prognožu minēšanas atturas, norādot, ka gatavosies, cik spēs.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Interesanti