Latvijas slēpotāji pasaules čempionātā 15 km distancē ierindojas rezultātu tabulas otrajā pusē

Latvijas distanču slēpotāji trešdien pasaules čempionātā Slovēnijā ierindojās aiz 60 labākajiem 15 kilometru distancē brīvajā stilā ar atsevišķu startu, liecina rīkotāju informācija. Ātrākais Latvijas izlasē bija 64. vietā finišējušais Raimo Vīgants.

Indulis Bikše sasniedza 71. vietu, bet Lauris Kaparkalējs un Niks Saulītis ierindojās attiecīgi 77. un 89. vietā 97 dalībnieku konkurencē.

Visu goda pjedestālu tāpat kā iepriekš skiatlona distancē aizņēma norvēģi. Čempiona titulu nodrošināja Sīmens Hegstads Krīgers, finišējot pēc 32 minūtēm un 17,4 sekundēm. Par sudraba medaļnieku kļuva Haralds Estbergs Amundsens 5,3 sekundes aiz uzvarētāja, savukārt Hanss Kristers Holunds nopelnīja bronzu, čempionam zaudējot 24,6 sekundes.

Vīgants no uzvarētāja atpalika četras minūtes un 33,1 sekundi.

Vīriešu konkurencē norvēģi ir guvuši uzvaras visās četrās pasaules čempionātā aizvadītajās sacīkstēs.

Jau vēstīts, ka pasaules čempionātā Planicā labākais sasniegums Latvijas komandā ir Patrīcijas Eidukas iegūtā 11. vieta 15 kilometru skiatlonā.

Pasaules čempionāts noslēgsies 5. martā ar vīriešu sacensībām 50 kilometru slēpojumā.