Latvijas olimpiskā vienība nosauc ziemas sportu sastāvu nākamajai sezonai

Piektdien Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) dalībnieku sapulce izvērtēja ziemas sporta veidu sportistu sasniegumus aizvadītajā sezonā un nosauca LOV „A”, “B” un “C” sastāvus 2018./2019. gada sezonai, vēsta LOV.

LOV kopumā apstiprināja 49 sportistus, kas pārstāv septiņus dažādus sporta veidus. „A” sastāvā iekļauti 20 sportisti, kas var pretendēt uz atbalstu līdz 15 950 eiro, „B” sastāvā – 17 sportisti, kas var pretendēt uz 11 200 eiro, savukārt „C” sastāvā – 12 sportisti, kas var saņemt atbalstu līdz 2 800 eiro.

„A” sastāvs: ātrslidotājs Haralds Silovs, biatlonists Andrejs Rastorgujevs, bobslejisti Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga, Oskars Ķibermanis, Matīss Miknis un Helvijs Lūsis, daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, skeletonisti Martins Dukurs, Tomass Dukurs un Lelde Priedulēna, kamaniņu braucēji Andris Šics, Juris Šics, Ulla Zirne, Kristers Aparjods, Kendija Aparjode un Inārs Kivlenieks un šorttrekists Roberto Puķītis.

„B” sastāvs: biatloniste Baiba Bendika, bobslejisti Jānis Jansons, Raivis Zīrups, Dāvis Spriņģis un Ralfs Bērziņš, kamaniņu braucēji Oskars Gudramovičs, Pēteris Kalniņš, Elīza Cauce, Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs, skeletonists Krists Netlaus, slēpotāja Patrīcija Eiduka, šorttrekisti Roberts Jānis Zvejnieks, Kārlis Krūzbergs, Reinis Bērziņš, Tomass Bakevics un Roberts Krūzbergs.

„C” sastāvs: bobslejisti Kaspars Brezinskis, Māris Priekulis un Dāvis Kaufmanis, daiļslidotāja Diāna Ņikitina, slēpotājs Indulis Bikše, kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis, Anda Upīte, Gints Bērziņš, Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, skeletonistes Dārta Estere Zunte un Endija Lāsma Tērauda.

Tuvākajā laikā plānots, ka LOV sadarbībā ar ziemas sporta veidu federācijām, treneriem un sportistiem slēgs līgumus, lai ar maiju varētu finansēt atlētu gatavošanos gaidāmajai sezonai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Interesanti