Latvijas kērlingistes no olimpiskā sapņa atvadās ar zaudējumu Itālijai

Latvijas sieviešu kērlinga izlase sestdien Čehijā ar 6:7 papildu endā zaudēja itālietēm pēdējā mačā olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, kur netika izslēgšanas kārtā, liecina rīkotāju informācija. 

Turnīru Latvijas kērlingistes noslēdza ar sešās spēlēs gūtām divām uzvarām un četriem zaudējumiem, ar ko bija par maz, lai septiņu komandu konkurencē iekļūtu trijniekā un cīņu par olimpisko ceļazīmi turpinātu izslēgšanas spēlēs. 

Jau pirms sestdienas spēlēm droša vieta trijniekā bija Ķīnai un Itālijai, bet pēdējo vakanci nodrošināja dānietes ar uzvaru 9:3 pār Somiju. 

Kapteines Ivetas Stašas-Šaršūnas vadītās Latvijas kērlingistes Plzeņas pilsētā notiekošajā turnīrā uzvarēja Vāciju (10:5) un Somiju (10:5), bet zaudēja arī Čehijai (5:9), Ķīnai (5:11) un Dānijai (9:10).

Komandas izspēlēja apļa turnīru, pēc kura pirmās un otrās vietas ieguvējas sacentīsies par pirmo ceļazīmi uz Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Spēles zaudētājas nākamajā mačā tiksies ar trešās vietas ieguvējām un noskaidros otras ceļazīmes īpašnieces.

Olimpiskās ceļazīmes sieviešu turnīrā jau ir kabatā ASV, Japānai, Lielbritānijai, Kanādai, Krievijai, Dienvidkorejai, Šveicei un Zviedrijai. 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti