Latvijas kērlinga izlases Eiropas čempionātā netiek A divīzijā

Latvijas sieviešu kērlinga izlase ceturtdien Dānijā zaudēja Eiropas čempionātā B divīzijas pusfinālā un šķīrās no izredzēm pakāpties uz augstāko līmeni, kur netika arī vīriešu valstsvienība. Vīriešu izlase pēc uzvaras ceturtdaļfinālā vēl saglabāja cerības, taču piektdien pusfinālā zaudēja un vietu A divīzijā neieguva, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts pēc Latvijas izlašu uzvarām spēlēs par 3.vietu)
Sieviešu izlase divīzijas pusfinālā ar 5:7 piekāpās Čehijai, ko iepriekš ar tādu pašu rezultātu pārspēja apļa turnīrā. Spēlē par B divīzijas bronzu latvietes piektdien ar 8:7 pārspēja Angliju, taču abām komandām vairs nebija cerību tikt A divīzijā, kur iekļuva Čehija un Itālija.

Savukārt Latvijas vīriešu izlase divīzijas ceturtdaļfinālā ar 8:2 pārspēja Slovēniju, bet piektdien pusfinālā ar 5:10 piekāpās Dānijai. Lai iekļūtu A divīzijā, bija nepieciešama uzvara pusfinālā. Gandarījuma spēlē par bronzu B divīzijā Latvijas kērlingisti ar 13:3 pieveica Izraēlu, kas iepriekš otrā pusfinālā ar 4:7 atzina Austrijas izlases pārākumu.

Gan vīriešiem, gan sievietēm turnīra noslēgumā uz A divīziju tiks divas labākās vienības. Eiropas čempionāts Esbjergā beigsies sestdien.