Latvijas kalnu slēpotāji pasaules čempionātā paralēlajā slalomā nepārvar astotdaļfinālu

Latvijas kalnu slēpotāju kvartets otrdien pasaules čempionātā Francijā paralēlajā slalomā jauktajām komandām netika tālāk par pirmo kārtu un neiekļuva ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts pēc sacensību noslēguma)
Astotdaļfinālā latvieši Meribelā ar 0:4 piekāpās Šveices komandai, nevienā pārī pie uzvaras netiekot.

Liene Bondare piekāpās olimpiskajai čempionei Vendijai Holdenerei, Žaks Gedra bija lēnāks par Semjelu Bisigu, bet Samanta Līcīte atzina Andreas Ellenbergeres pārākumu. Spraigākajā duelī Miks Zvejnieks ar 0,49 sekunžu deficītu zaudēja Livio Simonē.

Šveiciešiem panākums pret Latviju gan bija vienīgais, jo viņi ceturtdaļfinālā zaudēja Kanādai.

Zelta medaļas finālā izcīnīja amerikāņi ar uzvaru 3:2 pār Norvēģijas komandu. Savukārt bronzas godalgas mazajā finālā nopelnīja kanādieši, kas cīnījās neizšķirti 2:2 pret Austriju, bet bija pārāki sasniegtā rezultāta laika summā.

Pasaules čempionāts Kurševelā un Meribelā ilgs līdz 19. februārim.