Latvijas daiļslidotāja Ņikitina spēcīgā konkurencē Slovākijā iekļūst desmitniekā

Latvijas daiļslidotāja Diāna Ņikitina sestdien ieguva 10.vietu Slovākijā notiekošajās Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) Izaicinājuma sērijas sacensībās, kas pulcēja vairākas ļoti augsta līmeņa dalībnieces, liecina rīkotāju informācija.

Pēc īsās programmas Ņikitina bija devītā, bet izvēles slidojumā viņai bija desmitais rezultāts, kas deva 10.vietu arī summā. Šveices trenera Stefana Lambjela gatavotā Latvijas sportiste 23 dalībnieču konkurencē iekrāja 146,30 punktus.

Uzvarēja divkārtējā pasaules un Eiropas čempione krieviete Jevgēņija Medvedeva ar 226,72 punktu guvumu. Japāniete Rika Hongo bija otrā (189,98 punkti), bet trešo goda pjedestāla pakāpienu ieņēma uzvarētājas tautiete un ziemas Universiādes čempione Jeļena Radionova (182,21).

Vēlāk sestdien noslēdzās sacensības dejās uz ledus, kur pēc izvēles dejas 10.vietu 13 pāru konkurencē ieņēma Latvijas duets Olga Jakušina un Andrejs Ņevskis. Viņi īsās un izvēles dejas summā iekrāja 122,70 punktus, bet par uzvarētājiem kļuva Krievijas čempioni Jekaterina Bobrova un Dmitrijs Solovjovs (181,92).