Latvijas daiļslidotāja Fomčenkova aizsniedzas līdz 13. vietai pasaules junioru čempionātā

Latvijas daiļslidotāja Nikola Fomčenkova piektdien Kanādas pilsētā Kalgari izcīnīja 13.vietu pasaules junioru čempionātā, liecina rīkotāju informācija. Izvēles slidojumā Fomčenkova noslēdza TOP10, tomēr iepriekš pieticīgāks rezultāts īsajā programmā liedza viņai augstāku vietu.

Fomčenkova summā nopelnīja 166,03 punktus. Iepriekš īsajā programmā viņa iekrāja 53,16 punktus, kas šajā sacensību posmā 15 gadus vecajai sportistei deva 17. vietu.

Par pasaules junioru čempioni kļuva japāniete Mao Simada ar 224,54 punktu guvumu. Startēja 47 sportistes.

Junioriem vīriešiem vienīgais Latvijas pārstāvis Kirils Korkačs ierindojās 39. vietā 42 dalībnieku konkurencē pēc īsās programmas rezultātiem un nekvalificējās sestdien paredzētajam izvēles slidojumam, kur cīņu turpinās 24 labākie.