Kalnu slēpotājs Zvejnieks Pasaules kausa pirmajā posmā 61. pozīcijā

Latviju pārstāvošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks svētdien Pasaules kausa slaloma sacensību pirmajā kārtā, kas norit Somijā, ierindojās 61. vietā 64 sportistu konkurencē, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā braucienā Kristaps trasi veica 53,43 sekundēs, līderim britam Deivam Ridingam zaudējot 3,14 sekundes. Otrajā vietā ierindojās vācietis Fēlikss Neireiters, bet trešais – Henriks Kristofešens.

Abu braucienu summā šajā posmā triumfēja Neireiters, aiz sevis otrajā vietā atstājot Kristofešenu, kas no līdera atpalika 0,37 sekundes. Savukārt trešajā vietā ierindojās zviedrs Matiass Hargins, kur Neireiteram piekāpās 0,45 sekundes.

Sestdien Latvijas kalnu slēpotāja Liene Bondare, kurai šī bija debija Pasaules kausa seriālā, izcīnīja 56. vietu, savukārt Lelde Gasūna nefinišēja.