Kalnu slēpotāji sniega pārbagātības dēļ trīs dienas velti gaida pasaules čempionāta sākumu

Pasaules čempionātā kalnu slēpošanā līdz trešdienai bija jāsadala jau četri medaļu komplekti, tomēr ļoti intensīvas snigšanas un citu nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ sacīkstes Dolomītu Alpos neizdevās iesākt, informēja Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS). 

Kopš pirmdienas Itālijas kalnu kūrortā Kortinā d'Ampeco bija plānots noteikt medaļu sadalījumu kombinācijā un supergigantā vīriešiem un sievietēm, bet dabas spēki sacensību kalendārā ieviesa izmaiņas. 

Pamatīgas snigšanas un lavīnu briesmu dēļ sievietēm pirmdien paredzētās sacīkstes kombinācijā pārcēla nedēļu vēlāk. Otrdien bija paredzēts supergigants gan kungiem, gan dāmām, taču organizatori drīz vien atskārta, ka biezās sniega segas dēļ trašu pienācīgai sagatavošanai vajadzēs vairāk laika un vīriešu supergigantu laicīgi pārcēla uz ceturtdienu. Tas savukārt nozīmē, ka ceturtdien nevarēs notikt treniņi nobraucienā.

Sieviešu supergigants otrdien nevarēja notikt biezas miglas dēļ un braucējas velti nogaidīja pusotru stundu cerībā sagaidīt skaidrāku skatu. Vēlāk arī kļuva skaidrs, ka trešdien nevarēs notikt sacensības kombinācijā vīriešiem, kam jaunais plāns tāpat kā dāmām paredz startēt pirmdien. 

Pašreizējais plāns paredz pirmās sacīkstes ceturtdien, kad sievietēm un vīriešiem būtu jācīnās par medaļām supergigantā. Nobraucienā sievietes godalgas dalīs sestdien, vīrieši - svētdien. Pasaules čempionāts Kortinā ilgs līdz 21.februārim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti