Kalnu slēpotāja Lelde Gasūna apņēmīgi gatavojas olimpiskajai sezonai

Olimpiskajai sezonai gatavoties turpina Latvijas labākā kalnu slēpotāja Lelde Gasūna, praktiski visu treniņu posmu aizvadot tepat Latvijā, bet tagad viņa jau devusies uz pēdējo slēpošanas nometni Austrijā. Tieši tur oktobra beigās sāksies jaunā Pasaules kausa izcīņas sezona.

Treniņos Leldei noderēja ļoti dažādi sporta veidi, bet pēdējie akcenti tika likti Siguldas sporta centrā, kur var apvienot visu nepieciešamo. Lelde trenējas pie dažādiem treneriem un pati veido savu gatavošanās plānu. Pašai to kontrolējot, viņasprāt, tiek sasniegti labāki rezultāti.

Leldei iepriekšējā bija īsta izlaušanās sezona - augstākais punkts sasniegts Pasaules kausa posmā Zagrebā, kur Gasūna ieguva 22. vietu slalomā. Sportiste pārliecinājusies, ka pēc pietuvošanās sporta veida līderēm jāstrādā divreiz vairāk, jo jāizšķiras par nākotni. Vai samierināties ar jau sasniegto, vai mērķēt uz augstākajām virsotnēm...

Gasūna nešaubās, ka februārī būs gatava startam Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs gan fiziski, gan tehniski, lai sasniegtu savu labāko rezultātu. Lelde praktiski jau ir nodrošinājusi dalību olimpiskajās spēlēs un turpmākais darbs pakārtots tieši tām.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti