Eidukai spēcīgā konkurencē 16.vieta Skandināvijas kausa sacensībās Madonā

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien sporta un aktīvās atpūtas bāzē "Smeceres sils", Madonā, izcīnīja 16.vietu Skandināvijas kausa sacensībās desmit kilometru brīvā stila distancē iedzīšanā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva zviedriete Mūa Lundgrēna, kura finišēja pēc 27 minūtēm un 5,9 sekundēm.

Eiduka viņai zaudēja vienu minūti un 39,2 sekundes, kas Latvijas distanču slēpotājai deva 16.vietu. Ņemot vērā distancē pavadīto laiku, aizkrauklietei bija 14.labākais rezultāts, kas tika novērtēts ar 79,91 Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) raudzes punktu.

Savukārt vīriešiem 15 kilometru distancē uzvaru guva norvēģis Martins Levstrems Nīengets, kurš finišu sasniedza pēc 35 minūtēm un 38,8 sekundēm.

No latviešiem labākais bija Raimo Vīgants, kurš zaudēja piecas minūtes un 48,3 sekundes. Distancē viņam bija 56.ātrākais laiks, kas deva 125,9 FIS punktus.

Vēl no pašmāju sportistiem Aleksandrs Artūrs Ļūļe un Valdis Bodnieks bija pēdējie 95 finišējušo distanču slēpotāju konkurencē, tikdami pie 370,21 un 591,47 FIS punktiem.

Jau ziņots, ka pirmajās divās sacensību dienās no Latvijas sportistiem labākos rezultātus uzrādīja Eiduka, kura bija 11. sprintā un 26. piecu kilometru klasiskā stila distancē, kas noteica starta kārtību svētdien notikušajā iedzīšanā.