Eiduka pasaules čempionātu distanču slēpošanā noslēdz ar izcīnītu 17. vietu

Latvijas slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Slovēnijā pasaules čempionātu noslēdza ar izcīnītu 17. vietu 30 kilometru distancē ar kopīgu startu, liecina rīkotāju informācija. Visās trijās distancēs, kur Eiduka startēja, viņa čempionātā finišu sasniedza otrajā desmitā.

Uzvarēja zviedriete Eba Andersone, kura finišēja pēc stundas, 22 minūtēm un 18,0 sekundēm. Sudraba medaļu čempionāta pēdējā distancē nopelnīja 53,0 sekundes lēnākā Norvēģijas slēpotāja Anne Kjersti Kalva, savukārt par bronzas medaļnieci kļuva uzvarētājas tautiete Frīda Karlsone 54,2 sekundes aiz čempiones.

Andersone čempionātā Planicā izcīnīja ceturto medaļu un otro augstākā kaluma godalgu - iepriekš viņa palika nepārspēta arī skiatlona distancē. Pie ceturtās medaļas tika arī Karlsone, tiesa, viņas rēķinā nav zelta.

Eiduku finišā no uzvarētājas šķīra trīs minūtes un 46,1 sekunde.

Jau vēstīts, ka iepriekš čempionātā Eiduka pakāpās līdz 11. vietai 15 kilometru skiatlonā un ieguva 19. vietu 10 kilometru distancē brīvajā stilā ar atsevišķu startu.

Pasaules čempionāts Planicā noslēgsies svētdien ar vīriešu sacensībām 50 kilometru slēpojumā.